HABERLER

ürün kataloğu

AKARYAKIT POMPALARI


Akaryakıt sektöründeki ihtiyaç duyulan her alanda, kaliteli ve müşteri odaklı ürünlerle çözüm sunup, gerek kendi özgün tasarımlarımızla, gerekse yurt dışı menşeili kaliteli ekipmanlarla müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz.


OTOMASYON

Otomasyonda emekten tasarruf edilerek,üretimde belli hizmetler makinelere bırakılır.Bu makinelerin kullanılması sonucu üretim,sürekli,otomatik olarak ve herhangi bir müdahaleyi gerektirmeksizin
gerçekleştirilmektedir.
Fuelsis Otomasyon rafineden çıkan yakıtın istasyonunuza gelene kadar takibini ve istasyondan müşterilere satış yapılana kadar olan süreci sizin için takip etmektedir.


AKARYAKIT VE LPG DOLUM-DEPOLAMA TESİSLERİ

Lpg ve Akaryakıt gibi yakıtların doğru bir sekilde depolanması çok önemlidir.Kimyasallar, herhangi olumsuz bir durumda tehlikeli reaksiyon vermeyecek sekilde sınıflandırılmalı ve depolanmalıdır.

ÇELİK / TAŞINABİLİR İSTASYON

'Muhafazalı' yakıt tankları dökülme riskini en aza indirir  ve güvenli bir ortam sağlar . Fuelsis kullanıma hazır, geniş bir ürün  yelpazesi  sunmaktadır. Tüm tanklar müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, farklı özelliklerde  tasarlanabilmektedir.

LPG

LPG & CNG Pompa imalatı bu ürünlerin montaj ve servisi

ALT YAPI EKİPMANLARI

Akaryakıt istasyonları için gerekli tüm alt yapı ekipmanları

HORTUMLAR VE TANKER EKİPMANLARI

HORTUMLAR
(LPG DOLUM HORTUMLARI-AKARYAKIT DOLUM VE BOŞALTIM  HORTUMLARI-UÇAK YAKIT DOLUM HORTUMLARI-YAĞ HORTUMLARI-TANKER DOLUM VE BOŞALTIM HORTUMLARI )
TANKER EKİPMANLARI
(TOZ KAPAĞI-DOLUM VANALARI-COMPOSİTE HORTUM-MENHOL KAPAĞI-BUHAR VANALARI-20"ALÜMİNYUM MENHOL KAPAĞI -BOŞALTIM VANALARI)

HAKKIMIZDA


BELGELERİMİZ

Akaryakıt Dünyasını teknoloji ile buluşturmak” misyonuyla yola çıkan Fuelsis kurucu ekibi, sektördeki tecrübe ve birikimlerini dürüstlük ilkesi ile birleştirerek yepyeni bir konsept ile şirketin temellerini atmışlardır. Akaryakıt sektöründeki ihtiyaç duyulan her alanda, kaliteli ve müşteri odaklı ürünlerle çözüm sunup, gerek kendi özgün tasarımlarımızla, gerekse yurt dışı menşeili kaliteli ekipmanlarla müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Satış yaparken temel prensibimiz; uygun ve rekabetçi fiyatlarla hem istasyonların ekipman maliyetlerini düşürmek hem de servis ve bayilerimizin kar marjlarını yüksek tutmaktır. Satışlarımızın tamamını gün geçtikçe yaygınlaşan bayi ağımız üzerinden yapmaktayız. Böylece, aynı zamanda servis hizmeti veren bu bayiler aracılığıyla, satışı yapılan ürünün bakım ve servis hizmetleri etkin ve hızlı bir şekilde yapılmakta, satış sonrası hizmette kalite yüksek seviyede tutulmaktadır.

Akaryakıt dünyasını sadece bugünün teknolojisiyle değil, geleceğin teknolojisiyle de tanıştırmak istiyoruz. Geleceğin teknolojisine yeni ve modern ürünlerle ulaşılabilinir.Yeni ve modern ürün sürekli ar-ge yapmayı gerektirir. Fuelsis'ı sektördeki diğer firmalaradan ayıran fark bu noktada ortaya çıkacaktır.